HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

Mincovní přístroj

Landis & Gyr - mincovní telefonní automat ORION 

Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti ORION je mincovní telefonní přístroj pro chráněná prostředí s možností nastavení hodnoty tarifních impulsů, čímž přináší svému majiteli zisk.Přístroj je napájen pouze z telefonní linky a tarifikace je zajištěna na základě 16kHz impulsů od ústředny nebo s pomocí vlastní tarifní tabulky. Tento přístroj se mimo jiné také vyznačuje velmi přesným a plně elektronickým rozlišováním mincí a mnoha dalšími bezpečnostními prvky, čímž chrání svého majitele před podvody.

Přístroj je vybaven velmi detailní diagnostikou svých vnitřních obvodů a funkčnost jednotlivých mechanických částí je nepřetržitě kontrolována pomocí senzorů, čímž se minimalizuje možnost závady.

Nejspolehlivější a v Evropě nejrozšířenější privátní telefonní automat s elektromagnetickým rozlišováním přijímaných mincí v hodnotách 1,2,5,10 a 20 Kč, s možností budoucího přijímání mincí Euro. Volba pulsní nebo DMTF, pseudotarifikace nebo řízení 16kHz tarifními impulsy, tlačítko REDIAL, vrácení nepoužitých mincí nebo možnost použít zbývajíci kredit pro další hovor. Displej zobrazuje vytáčené číslo, požadovanou hodnotu vkládaných mincí, kredit, chybová hlášení, stav pokladny, celkově přijatou hotovost, údaje o naprogramování a změny nastavení. Bezplatné použítí přes PIN majitele.
© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.