HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

IP telefony stolní

Interbell IP IB-135

Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

IP telefon s routerem zaměřený na domácí uživatele. Tři nezávislé SIP účty, tlačítka přímé volby, menu telefonu i web konfigurace v českém jazyce.

VoIP telefon INTERBELL IB-135 je specializovaný přístroj pro hlasovou komunikaci pomocí síťového protokolu. zhledem ani ovládáním se neliší od klasického analogového telefonu. Kromě běžných základních funkcí však nabízí i vlastnosti které dříve byly výsadou pouze drahých přístrojů.


Interbell IP IB-136
Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

IP telefon s routerem, QoS, 3 nezávislé SIP účty, tlačítka přímé volby, menu telefonu i web konfigurace v českém jazyce. Dodávany s náhlavní soupravou.


 

 

 

 

 


Interbell IP IB-250  
Klikněte pro zobrazení plné velikosti

IP telefon střední třídy s podporou protokolu SIP. Kvalitní provedení, výborný zvuk, rychlé reakce, klávesy přímé volby, kvalitní náhlavní souprava aktivovaná tlačítkem na telefonu a další funkce předurčují tento telefon pro profesionální použití v kancelářích a call centrech.

 

 


WELL - IP  LP-388 

Klikněte pro zobrazení plné velikosti VoIP telefon WELL LP-388 má elegantní „business“ vzhled s přehledným ovládáním. Tento telefon WELL LP-388 je primárně určen pro podnikatelskou sféru a kancelářský provoz zejména pro státní správu.Díky vestavěné podpoře dvou linek umožňuje spojit konferenční hovor mezi kolegy nebo obchodními partnery, popřípadě přepínat mezi dvěma různými přijatými hovory. WELL LP-388 je vybaven dvěma ethernetovými porty, má podporu QoS a velmi dobrou kvalitu hlasových funkcí. Pracuje na protokolu SIP.


WELL IP 3130IF   

Klikněte pro plné zobrazení VoIP telefon WELL 3130IF je předurčován do moderních domácností či kanceláří především díky svému jednoduchému elegantnímu designu, přehlednému ovládání a menším rozměrům. Předchůdcem tohoto produktu je oblíbenýVoIP telefon WELL 8820IP, který získal mnohá ocenění.Velkou výhodou tohoto telefonu je vestavěný Firewall tzn. zabezpečení internetového připojení proti útokům z Internetu. Další výhodou připojením tohoto telefonu je integrace NAT a DHCP serveru. Stačí vám tedy jen jedna IP adresa od poskytovatele Internetu a následně DHCP server zajistí distribuci lokálních IP adres do lokální sítě (PC). Funkce NAT jsou tak velmi přínosné nejen pro uživatele připojené přes ADSL službu, ale rovněž pro nasazení za kabelový modem, WiFi Access Point i pro uživatele s jakoukoliv internetovou ethernetovou konektivitou. Oproti některým VoIP telefonům např. WELL LP302, WELL WLP-202 nebo WELL LP-388 má 3130IF výhodu v tom, že není potřeba před něho umisťovat žádnou bránu, která by plnila funkci NAT-ky.


WELL IP YV2

Klikněte pro zobrazení plné velikosti VoIP telefon WELL YV2 je zajímavý svým designem, zejména středně velkým grafickým displejem. Telefon je vybaven multifunkčním tlačítkem, které umožňuje jednoduchou a rychlou navigaci pro nastavení telefonu. Telefon má dále dva ethernetové porty, podporou QoS, vysokou kvalitu hlasových funkcí, bohatou funkční výbavu a zajímavou cenu. Pracuje na protokolu SIPv2 nebo SIPS(tedy šifrovaně).

LAN port je určen pro připojení k internetové konektivitě, druhým PC konektorem připojíte VoIP telefon do síťové karty počítače nebo přes switch do LAN sítě. IP telefon potřebuje svou vlastní IP adresu a Váš počítač také(bridge mód). V tomto zapojení tedy potřebujete buď více veřejných IP adres nebo mít v lokální LAN síti zařízení s NAT a DHCP serverem.
Telefon má funkci QoS (ToS/VLAN), která označuje přes něj procházející hlasové pakety a pokud je v síti zařízení schopné tyto pakety identifikovat, umožní Vám to upřednostnit VoIP hovory před běžným datovým tokem.
Telefon dále podporuje peer-to-peer mód a ENUM a Instant messaging(krátké textové zprávy).
VoIP telefon disponuje adresářem až pro 100 záznamů a má v paměti seznam posledních 20-ti volaných čísel a 20-ti příchozích čísel.

Podpora PoE (Power on Ethernet) umožňuje napájení telefonu přímo z ethernet portu. Jako volitelné příslušenství lze zakoupit síťový napájecí adaptér.

Podpora ENUM (Telephone Number Mapping) a Instant messaging (krátké textové zprávy). Funkce ENUM umožňuje volání přímo na další telefon bez nutnosti registrace u VoIP poskytovatele a tím samozřejmě dochází k úspoře Vašich nákladů. Můžete tak volat zcela zdarma, jen v rámci datového přenosu.


WELL IP YV3

Klikněte pro zobrazení plné velikosti VoIP business telefon nejvyšší třídy WELL YV3 s velkým grafickým dislejem (132 x 64 bodů, 8řádků). Velkou výhodou je kompletní lokalizace telefonu do českého jazyka.Je předurčen k velmi častému volání zejména pro podnikatelskou nebo státní sféru, ale samozřejmě je velmi vhodný k domácímu užívání. Designově je velmi zajímavý, přehledný, disponuje snadno ovladatelnými tlačítky a velkým displejem. Obsahuje nové moderní funkce. Tento telefon umožňuje nastavit 3 nezávislé účty a 2 volací kanály. Dále podporuje funkce ENUM, 192 bit. šifrování AES, Auto konfiguraci a připojení Headsetu. Podporuje hlasové kodeky G.711, G.723, G.729 a navíc má funkci CNG (Comfort-Noise Generation).

Podpora PoE (Power on Ethernet) umožňuje napájení telefonu přímo z ethernet portu. Jako volitelné příslušenství lze zakoupit síťový napájecí adaptér.

Podpora ENUM Funkce ENUM umožňuje volání přímo na další telefon bez nutnosti registrace u VoIP poskytovatele a tím samozřejmě dochází k úspoře Vašich nákladů. Můžete tak volat zcela zdarma, jen v rámci datového přenosu.


Linksys SPA921

Klikněte pro zobrazení plné velikosti Stylový a především funkční design to je VoIP telefon Linksys SPA921. Je ideální pro residence, firmy, ale i domácnosti využívající služby IP telefonních operátorů, pobočkových ústředen (IP PBX) nebo pro rozsáhlá řešení postavená čistě na této technologii.

SPA921 Využívá nejnovějších technologií a standardů pro zajištění maximální kompatibility a vysoké kvality služeb. Jako další benefit, je ze strany Linksys poskytována i kvalitní technická podpora, nyní dostupná i v českém jazyce.

SPA921 je založen na nejrozšířenějším standardu SIP a byl testován i nasazením v infrastruktuře VoIP leadrů a service providerů, kteří mají za cíl poskytnout svým zákazníkům jen ta nejkvalitnější řešení. Díky velké spoustě implementovaných funkcí, možností nastavení a kvalitě služeb se Vám koupí SPA941 dostává do rukou jeden z nejpokročilejších VoIP telefonů dostupných na našem trhu. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, záznam zmeškaných hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí.SPA921 podporuje jednu telefonní linku, má jeden RJ45 port pro připojení k síti, velký grafický display (není podsvícený), hlasitý telefon a 2,5 mm vstup pro náhlavní sadu. Podporuje dvě příchozí volání (jedno on hold a jedno aktivní). Linka může být nakonfigurována k použití unikátního telefonního čísla (nebo klapky), nebo může být nakonfigurována na použití sdíleného čísla.


Linksys SPA941

Klikněte pro zobrazení plné velikosti Stylový a především funkční design to je VoIP telefon Linksys SPA941. Je ideální pro residence, firmy, ale i domácnosti využívající služby IP telefonních operátorů, pobočkových ústředen (IP PBX) nebo pro rozsáhlá řešení postavená čistě na této technologii. SPA941 využívá nejnovějších technologií a standardů pro zajištění maximální kompatibility a vysoké kvality služeb. Jako další benefit, je ze strany Linksys poskytována i kvalitní technická podpora, nyní dostupná i v českém jazyce.

SPA942 je založen na nejrozšířenějším standardu SIP a byl testován i nasazením v infrastruktuře VoIP leadrů a service providerů, kteří mají za cíl poskytnout svým zákazníkům jen ta nejkvalitnější řešení. Díky velké spoustě implementovaných funkcí, možností nastavení a kvalitě služeb se Vám koupí SPA941 dostává do rukou jeden z nejpokročilejších VoIP telefonů dostupných na našem trhu. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, záznam zmeškaných hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí.

Standartně nabízí SPA941 velký grafický display, hlasitý telefon a 2,5 mm vstup pro náhlavní sadu. Velmi jednoduchým upgrade software telefonu, je možné rozšířit počet linek o další dvě na celkový počet čtyř linek. Každá linka může být nakonfigurována k použití unikátního telefonního čísla (nebo klapky), nebo může být nakonfigurována na použití sdíleného čísla, které je přiděleno různým telefonnům.


Linksys SPA942

Klikněte pro zobrazení plné velikosti Standartně nabízí SPA942 dvě současně aktivní telefonní linky, dva RJ45 porty pro připojení k síti a např. PC, 802.3af PoE, velký grafický podsvícený display, hlasitý telefon a 2,5 mm vstup pro náhlavní sadu. Velmi jednoduchým upgrade software telefonu, je možné rozšířit počet linek o další dvě na celkový počet čtyř linek. Každá linka může být nakonfigurována k použití unikátního telefonního čísla (nebo klapky), nebo může být nakonfigurována na použití sdíleného čísla, které je přiděleno různým telefonnům.

Upozornění: Telefon neni vybaven adaptérem, protože má funkci PoE . Pokud nemáte PoE switch, je nutné dokoupit k telefonu adapter LINKSYS typ PA100.

Stylový a především funkční design to je VoIP telefon Linksys SPA942. Je ideální pro residence, firmy, ale i domácnosti využívající služby IP telefonních operátorů, pobočkových ústředen (IP PBX) nebo pro rozsáhlá řešení postavená čistě na této technologii. SPA942 využívá nejnovějších technologií a standardů pro zajištění maximální kompatibility a vysoké kvality služeb. Jako další benefit, je ze strany Linksys poskytována i kvalitní technická podpora, nyní dostupná i v českém jazyce.

SPA942 je založen na nejrozšířenějším standardu SIP a byl testován i nasazením v infrastruktuře VoIP leadrů a service providerů, kteří mají za cíl poskytnout svým zákazníkům jen ta nejkvalitnější řešení. Díky velké spoustě implementovaných funkcí, možností nastavení a kvalitě služeb se Vám koupí SPA942 dostává do rukou jeden z nejpokročilejších VoIP telefonů dostupných na našem trhu. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, záznam zmeškaných hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí.


Linksys SPA962

Klikněte pro zobrazení plné velikosti IP telefon, až 6 linek s nezávislou konfigurací a registrací k ústředně nebo VoIP operátorovi.

- plně podsvícený velký barevný LCD display
- 2x ethernet port
- vstup náhlavní soupravy
- hlasitý reproduktor
- podporuje 802.3af PoE, napájení po ethernetu
- kompletní menu v češtině !

Upozornění: Telefon neni vybaven adaptérem, protože má funkci PoE. Pokud nemáte PoE switch, je nutné dokoupit k telefonu adapter LINKSYS typ PA100 (VOIP-PA100).


Gigaset DE380

Klikněte pro zobrazení plné velikosti - Šňůrový IP telefon Gigaset
- CODEC: G.711u/a, G.729A/B, iLBC, G.722
- širokopásmová podpora codecu (G.722) HDSP
- handsfree
- displej s 128 x 35 bodovými maticemi
- podpora konfiguračního souboru ke stažení
- 29 kláves, 7 LED
- telefonní seznam s 200 záznamy
- čekání hovoru, přesměrování hovoru, předávání hovoru
- 3stranná konference, automatické zpětné volání
- držení & vyvolání hovoru, odmítnutí hovoru, nerušit
- PPPoE: router uvnitř
- Zabezpečení: SRTP / TLS
- barva: antracit
© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.