HTM, s.r.o.
Bieblova 38, 500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 532 919
mob.: +420 602 114 747
e-mail: htm@htm.cz
ÚVOD PRODUKTY KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA SERVIS / MONTÁŽ TECHNICKÁ PODPORA OBCHOD BAZAR KONTAKTY

ISDN zařízení

ISDN-NT1-2B1Q Klikněte pro otevření obrázku v plné velikosti

zařízení je určené pro ukončení dvojvodičového linkového vedení rozhraní UKO základního přístupu ISDN (2B+D BRA ISDN) ze strany veřejné digitální ústředny na účastnické straně.

Slouží k připojení účastnických terminálů např. ISDN telefony, ISDN modemy, ISDN faxy, terminálové adaptéry, počítačové ISDN karty, videokonferenční systémy, atd. s rozhraním S0.

Intergrovaný síťový zdroj může poskytnout napájení v normálním režimu až 8 zařízením, které nemají svůj síťový zdroj. Při výpadku napájení z elektrické sítě zabezpečuje dálkové nouzové napájení jednoho určeného terminálu z ústředny (nouzový režim).

Umožňuje různou konfiguraci připojení terminálů (bod-bod, bod-sběrnice). Možnost montáže na zeď. Dva modulární konektory RJ 45 umožňují přímé připojení 2 terminálů.


ISDN-NT1+

NT1+ je síťové zakončení U rozhraní ISDN telefonní přípojky se dvěma a/b porty.

Na český trh se dodává se speciálně upraveným firmwarem s možností interních hovorů a přepojování mezi analogovými porty.

Velice snadná konfigurace umožňuje měnit přiřazení MSN čísel a/b portům a další důležité funkce. NT1+ umožňuje využívání ISDN služeb na připojených analogových telefonech.

© Copyright HTM, s.r.o. 2006 | Mapa stránek
Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.